• Tel: 0905 937 320
  • Email: sadarch@sadarch.sk
  • NÁVRHY A REALIZÁCIA ZÁHRAD

O nás

SadArch


Sadarch už 16 rokov navrhuje a realizuje okrasné záhrady, miesta aktívneho či pasívneho odpočinku , kde kontakt s kúskom prírody je len pár krokov z vašej obývačky.

Vytvoríme lákavý priestor, kde sa deti zabavia, priatelia pochvália grilovačky, vy si oddýchnete po namáhavom dni. Priestor, kde si vychutnáte šálku kávy a vypnete od každodennej rutiny.
Na veľkosti nezáleží, navrhneme a zrealizujeme malé záhradky, upravíme plochy mestskej zelene, vyriešime zeleň pre developerské celky, ako aj prírodné záhrady.
Poradíme netradičné riešenia okrasnej záhrady, skombinujeme obytné funkcie s vhodnou zeleňou, ktoré vytvoria osobité miesto na relax a pre váš život.

Spoznajte nás

Zuzana:

,,Som nadšená z práce, ktorú robím a svoje skúsenosti rada využijem do návrhu záhrady, ktorá splní všetko, čo ste si priali. Záhradu útulnú, záhradu pre vás. Otvorená komunikácia medzi nami je dobrý základ pre dobrú záhradu.”

Igor:

“Mám rád svoju prácu a viem si poradiť takmer s každým technickým problémom pri realizácii. Poradím vám so závlahou, ktorá  vám ušetrí veľa času na záhrade, ktorý viete využiť inak. Trávnik aj rastliny sa vám za túto investíciu odmenia hlavne v čase dovolenky a v horúcich obdobiach roka.”

Zuzana Sobotová

Záhradný architekt,záhradníčka

Som nadšená z práce, ktorú robím a svoje skúsenosti rada využijem do návrhu záhrady, ktorá splní všetko, čo ste si priali. 

Igor Šalamún

Záhradný technik

Mám rád svoju prácu a viem si poradiť takmer s každým problémom pri prácach na záhrade.

Zákazníci povedali